☎ 📱 0 800 30 30 97 Безкоштовно по всій Україні

Про проект. Купити нерухомість Таунхаус Парк

TownHouce Park BG

Таунхауз парк — це сучасний житловий комплекс в місті Трускавець, Львівська область, Україна. Місто-курорт Трускавець розташоване в мальовничій долині з півночі від передгір’я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря.

Для Трускавця характерний теплий та помірно-вологий клімат. Тут гостює недовга сніжна зима з відлигами, часто бурхлива весна, тепле літо і довга золота осінь. Січень минає із середньою температурою — 6,0 °C, липень + 18,5 °C.

Курорт розташований на віддалі 100 кілометрів на південь від Львова. Залізниця з’єднує місто з найбільшими містами України, СНД та з країнами Прибалтики. Між Трускавцем і Львовом через міста Дрогобич та Стрий курсують електропоїзди і автобуси.

Одне із основних завдань, які ставить перед собою людина – мати власний дім. Одні вирішують власноручно його будувати, інші воліють купити, або вкласти кошти в нерухомість, яка знаходиться в процесі будівництва.

Ще один важливий фактор, який береться до уваги, це місце проживання. Мрія багатьох людей стати власником котеджу в Карпатах або на курорті. Придбавши нерухомість у Трускавці, можна задовольнити обидва бажання одразу, бо місто знаходиться у передгір’ї Східних Карпат і здавна відоме, як бальнеологічний курорт.

За останні роки Трускавець перетворився у справжнє європейське місто. Відпочивальників курорту приємно дивують своєю вишуканістю комфортабельні готелі, багатоповерхові санаторії, затишні вілли, древні архітектурні споруди, пансіонати, лікувально-оздоровчі комплекси. Кидаються в очі також місцеві новобудови. Трускавець активно розбудовується, задовольняючи попит найвибагливіших клієнтів. Запити на продаж будинків в Трускавці постійно зростають, бо місто дуже затишне, екологічно-чисте, зручне для життя та дозвілля.

Останнім часом все більшої популярності набувають котеджні містечка. В Трускавці розпочато будівництво такого житлового комплексу під назвою “Таунхаус парк”. Кожен мешканець матиме тут свій котедж з подвір`ям навколо нього. Власний двір буде відмежований живоплотом та огорожею з плетеної сітки від сусідських ділянок, та ділянок загального користування.

Безперечно, купити будинок у Львівській області такого типу – дуже вигідне капіталовкладення, особливо на популярному курорті. Це нерухомість, яка може принести значні дивіденди.

“Таунхаус парк” – розташований в центральній частині міста, на віддалі 1 кілометра від бювету мінеральних вод та автовокзалу. Ще ближче знаходяться залізничний вокзал, супермаркети «Колібріс», «Барвінок», «Мандарин», «Народна гуртівня», а також продуктовий і речовий ринок. Отже, тут є під рукою все необхідне для мешканців та відпочивальників курорту Трускавець. Котеджі збудовані з урахуванням найсучасніших вимог та оснащені всіма можливими комунікаціями, щоб забезпечити максимальний комфорт, зручність та спокійне життя їхніх власників.

Для мешканців «Таунхаус парку» на території котеджного містечка будуються такі інфраструктурні об`єкти:

  • лікувально-оздоровчий комплекс;
  • бювет мінеральних вод;
  • сучасний СПА центр;
  • дитячий майданчик;
  • волейбольна площадка;
  • автомийка;
  • автостоянка під накриттям;
  • ресторан;
  • тренажерний зал.

З метою безпеки тут функціонуватимуть 2 пропускних пункти під охороною;

Великі старання доклали ландшафтні дизайнери, плануючи благоустрій котеджного масиву. Їм вдалося, використовуючи переваги місцевості, з одного боку зберегти відчуття близькості до природи, з іншого – максимально осучаснити територію. Клумби, ліхтарики, лавки, акуратні алейки – все це зробить “Таунхаус парк” одним із найпривабливіших місць в Трускавці.

Всі, хто мріє про нерухомість у Львівській області без посередників, може придбати котедж в “TownHouse Park”. Перевага цього житла ще й у тому, що його можна здавати в оренду відпочивальникам курорту, або туроператору «Тур-Галичина» – компанії, яка активно співпрацює з усіма оздоровчими закладами міста і зарекомендувала себе, як провідний туроператор курорту.

Таким чином, якщо Вас цікавлять будинки у Львівській області, або Ви плануєте вкласти кошти в нерухомість – Трускавець відкриє для Вас широкі перспективи. Котеджі «Таунхаус парку” – це безпрограшний крок на зустріч омріяному майбутньому. Це чудова нагода купити будинок у Трускавці без посередників. Це можливість стати власником котеджу на курорті в мальовничому Карпатському краї, де чисте повітря, цілюща вода і спокійне життя.

Наш девіз – найкраще для найкращих. Залучайтеся до співпраці з нами і переконайтеся в його правдивості!

Більш детальна інформація за телефоном – 0 800 30 30 97 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів України)